KávaKáva.cz - Značkové kávy levně | Lavayya, Illy, Dallmayr a další...

Zde najdete několik zajímavých odkazů

 

Chcete si stáhnout náš původní IC katalog - stále je k dispozici a můžete si ho stáhnout

Na této stránce najdete nový katalog pro maloobchodní prodej s širokou možností osobních odběrů po celé ČR.

 

Potřebujete vybavení do své dílny ? Koukněte níže uvedený odkaz a určitě si vyberete. Pokud ne, neváhejte s vašim dotazem kontaktovat vašeho obchodního zástupce, který Vám určitě vyhoví.

Prvním odkazem samozžejmně bude odkaz na naše firemní stránky, kde se dozvíte další informace o firmě Inter Cars

Potřebujete nějaké oblečení, boty, bagáž či jakékoli jiné příslušenství na motocykl ? Koukněte na náš katalog (bohužel zatím v PL jazyce, ale vše je s obrázky a výborně udělané). Pro katalog klikněte na odrážku katalog Inter Motors.

Jako druhý nemůže být nic jiného než odkaz na náš časopis - Journal v elektronické podobě. Tak že vám preji příjemné počtení.

 Další odkaz bude na náš internetový katalog, kde si můžete podle auta najít náhradní díl. Pokud budete hledat díl na japonská a korejská vozidla, doporučuji při nenalezení v tomto katalogu volat i mě, popřípadě na pobočku, jelikož máme ještě starý katalog JC auta, kde se někdy může objevit něco navíc.

 Pokud jste nezávislý autoservis, který má alespoň 4 stání, disponujete odpovídajícím servisním vybavením, jste v obchodně zajímavé lokalitě a chcete něco víc? Přesně pro vás je naše celoevropská servisní síť Auto Crew. Bližší informace o této síti se dozvíte na níže uvedených stránkách.

  • Q-Service - kliknětě na odkaz pro bližsí informace o tom, jak se stát členem

Potřebujete návěs na přepravu sypkých materiálů ? Inter Cars vyrábí vlastní návěsy InterCars. Pro bližší info klikněte na odkaz.

Zde si můžete najít přesný typ žárovky podle automobilu.

Mazací plány různých firem